Staviame strechy a krovy v Banskej Bystrici a v Brezne.

Špecializujeme sa na stavbu striech, krovov a pokládku strešných krytín v celom regióne Banskej Bystrice a Brezne.

Obráťte sa na nás ak potrebujete vymeniť strešnú krytinu, alebo ak je Vaša strecha už stará a potrebuje celkovú rekonštrukciu, vypracujeme Vám kompletnú cenovú ponuku pre zbúranie starej strechy, výstavbu nového krovu a pokládku novej strešnej krytiny.

K novej streche samozrejme patrí aj montáž strešných okien, odkvapových systémov a klampiarske práce. Všetky tieto činnosti vykonávajú naši skúsení pracovníci.

Zabezpečíme pre Vás nákup materiálu a to kvalitného dreva pre krov a novej strešnej krytiny podľa Vašej požiadavky.  Sme dlhoročným parterom viacerých značiek kvalitných strešných krytín, rovnako máme dlhoročné skúsenosti s nákupom kvalitného dreva. Ak si viete zabezpečiť materiál svojpomocne zavolajte si nás len na vykonanie prác.

Naši pracovníci sú plne kvalifikovaný a pravidelne školení v oblasti striech a strešných krytín. Ak práve hľadáte vhodnú firmu ktorá Vám zabezpečí stavbu Vašej novej strechy neváhajte sa na nás obrátiť a radi Vám poskytneme odborné poradenstvo ešte pred kúpou materiálov.

   

    

    

Komentáre sú uzavreté.