Kompletné rekonštrukcie, alebo dokončovacie práce zamerané na byty, domy, kancelárie, bary, reštaurácie, hotely, alebo penzióny. Zrekonštruujeme vaše priestory rýchlo, kvalitne a hlavne za výhodnú bezkonkurenčnú cenu v Banskej Bystrici a v Breznianskom regióne.

Ako firma, ktorá pôsobí v tejto oblasti už vyše 7 rokov máme bohaté skúsenosti v stavbárskom odvetví, preto nás nezaskočí žiadna výzva. Zrekonštruujeme vaše staré jadro za nové, vymeníme podlahy, vymúrame priečky, alebo novú špajzu, vymeníme staré drevené okná za kvalitné plastové, založíme zárubne a dvere. Sme profesionáli v omietačských a maliarskych prácach, hravo si poradíme aj s elektroinštaláciami, alebo vodoinštaláciami. Bohaté skúsenosti máme v sadro-kartonových systémoch o čom svedčia aj naše referencie. Okrem toho zabezpečujeme aj prípravné práce pred rekonštrukciou ako je búranie nepotrebných priečok a stavebných otvorov, čistenie stien od starých tapiet, vynášku stavebného odpadu. Tiež vieme zabezpečiť stavebný materiál za zvýhodnené ceny pre našich zákazníkov.

Naším najväčším cieľom pri rekonštrukciách je hlavne kvalitne odvedená práca. Záleží nám na tom, aby naši zákazníci boli s rekonštrukciou nadmieru spokojní. Ak potrebujete zrekonštruovať vaše bývanie, alebo komerčné priestory, radi sa s vami osobne stretneme pri ich obhliadke, kde by ste nám bližšie uviedli vaše konkrétne predstavy o danej rekonštrukcii. Následne vám vieme vykalkulovať predbežnú cenu za plánovanú rekonštrukciu.

Sadrokartónové práce dom B.Bystrica        Kompletná rekonštrukcia domu        Kúpelňa byt Banská BystricaRekonštrukcia bytu brezno

Komentáre sú uzavreté.